Wind U120-020US msi adapter Replacement ,Substitute msi Wind U120-020US laptop ac adapter
OEM Laptop Ac Adapter Replacement for msi Wind U120 020US
  • Code:LLG010AL
  • Size: mm
  • Weight: 450g
Brand new product with 1 year warranty!
Wind U120-020US adapter verify
Address:
801 Lemon Ave, Diamond Bar, Walnut, CA, 91789, USA
Email: order@number1-battery.com
Select other parts replacement for your msi Wind U120-020US
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 20V
Output Current: DC 2A
Power: 40W
Connector: 5.5mm*2.5mm