CR610-060XPL msi adapter Replacement ,Substitute msi CR610-060XPL laptop ac adapter
OEM Laptop Ac Adapter Replacement for msi CR610 060XPL
  • Code:LMS003L
  • Size: mm
  • Weight: 450g
Brand new product with 1 year warranty!
CR610-060XPL adapter verify
Address:
801 Lemon Ave, Diamond Bar, Walnut, CA, 91789, USA
Email: order@number1-battery.com
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 3.42A
Power: 65W
Connector: 5.5*2.5*12mm